Оголошуємо КОНКУРС наукових праць молодих науковців на тему «Роль фінансового сектора у досягненні сталого розвитку: Європейський досвід та можливості його впровадження у національну практику»
Тематичні напрями конкурсу
Подані на конкурс праці мають розкривати сучасний стан та перспективи фінансового сектора ЄС або фінансового сектора України у контексті оцінки можливостей впровадження європейського досвіду в Україні, а також можуть бути присвячені також порівняльному аналізу та оцінці наслідків євроінтеграції та завдань, що стоять перед фінансовим сектором України, у цьому процесі.
Рекомендовані тематичні напрями:
- Сучасний фінансовий сектор ЄС: структура, модель управління, тенденції розвитку, виклики та суперечності,реформування фінансового нагляду та регулювання, роль фінансового сектора ЄС в забезпеченні сталого розвитку.
- Посилення інтеграційних процесів в європейському фінансовому середовищі: об’єднання ринків капіталу, розвиток банківського союзу.
- Фінансові послуги для мережевої економіки, інноваційні фінансові технології: досвід країн ЄС.
- ü Нові інструменти для фінансування сталого розвитку в ЄС та різні аспекти їх практики: проектне фінансування, ринок соціально-відповідальних інвестицій, краудфандинг, фінансова підтримка соціального підприємництва, стартапів, фінансування малого та середнього бізнесу, корпоративна соціальна відповідальність банківського та фінансового бізнесу.
- Розвиток європейської банківської системи та її потенціал у забезпеченні сталого розвитку
- Забезпеченні стійкості у фінансовому секторі України: сучасний стан та перспективи розвитку банківських та небанківських фінансових установ, їх проблеми та перспективи у контексті європейської інтеграції, шляхи переорієнтації на забезпечення сталого розвитку економіки України, уроки й можливості впровадження досвіду ЄС для фінансового сектора України
Учасники
- Молоді науковці, що мають вищу освіту, віком до 35 років (одноосібні праці або у співавторстві не більше трьох осіб) або
- Кандидати наук незалежно від віку, якщо вони отримали науковий ступінь протягом останніх п’яти років.
Етапи конкурсу
- Перший етап: 1 вересня – 31 грудня 2017 р. — подання авторами конкурсних робіт
- Другий етап: 1 січня 2017 р. – 28 лютого 2018 р. – рецензування робіт та їх розгляд конкурсною комісією
- Третій етап: березень-квітень 2018 р. – підбиття підсумків конкурсу, визначення переможців.
Відзначення учасників
- Всі учасники, чиї роботи відповідають вимогам конкурсу, – отримають сертифікат про участь у міжнародному проекті «The EU Financial Secto ras a Drive for Sustainable Development: Europea nIntegration, Policy Reform and Networked Economy Perspectives». Такий сертифікат важливий як для отримання наукових ступенів, так і для здобуття вчених звань.
- Всі учасники – отримають можливість безкоштовно взяти участь у круглому столі «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектора України» (березень-квітень 2018р.) з врученням сертифікатів про участь.
- 3 переможці – отримають можливість безкоштовно опублікувати свою наукову статтю, подану на конкурс, у науковому фаховому журналі «Вісник Академії праці, соціальних відносин і туризму» (2018 р.)
- 5 переможців – отримають можливість апробації своїх наукових досліджень у навчальний процес вищого навчального закладу 4 рівня акредитації – Академії праці, соціальних відносин і туризму з отриманням відповідного офіційного підтвердження. Учасники зможуть провести лекцію/майстер-клас/семінар для студентів Академії під час занять з навчального курсу «Фінансовий сектор ЄС як каталізатор сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи та перспективи мережевої економіки» (2018 р).
- 7 переможців – отримають можливість безкоштовно прийняти участь у міжнародній науковій конференції з публікацією тез доповідей («Фінансовий сектор ЄС та сталий розвиток: європейський досвід, стратегічні орієнтири для України», березень-червень 2019 р.)
Терміни та перелік документів
Для участі у конкурсі до 31 грудня 2017 р. необхідно надати організаторам:
Контакти для комунікацій
За додатковою інформацією звертатися до керівника проекту Гуляєвої Людмили Петрівни за телефоном: (050) 411-48-12, (044) 526-12-79. E-mail: finsectoreu@socosvita.kiev.ua або glp2002@ukr.net