День відкритих дверей!

2 жовтня 2008 року Академія гостинно відкрила двері майбутнім абітурієнтам.  Гостей було ознайомлено з Академією, її факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка. Відбулися цікаві бесіди з адміністрацією, викладачами та студентами про навчання, організацію дозвілля, спортивні секції, гуртожиток. Абітурієнти та їх батьки висловили свою зацікавленість вищим навчальним закладом задаючи велику кількість запитань. Ось деякі з них.

Запитання.  Який рівень акредитації Академії?

Відповідь.  Відповідно до чинного законодавства акредитується не навчальний заклад, а напрями підготовки фахівців. Міністерством освіти і науки України Академії надане право готувати фахівців усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів, зокрема найвищого четвертого рівня – «Магістр» за напрямами підготовки, які започатковані в Академії.

Запитання.  Яка вартість навчання в Академії?

Відповідь.  Вартість навчання в Академії різна на різних факультетах та формах навчання. В цьому році вартість навчання по факультетах становить:

·         економічний факультет – 6768 грн. на денній формі навчання та 4750 грн. – на заочній;

·         факультет соціального управління – 6638 грн. на денній формі навчання та 4626 грн. – на заочній;

·         юридичний факультет – 9448 грн. на денній формі навчання та 6312 грн. – на заочній.

Запитання.  Чи змінюється вартість навчання протягом терміну навчання?

Відповідь.  Реальна вартість навчання протягом терміну навчання на освітньо-кваліфікаційному рівні «Бакалавр» не змінюється. Проте номінальна вартість може як збільшуватись, так і зменшуватись на рівень інфляції чи дефляції.

Запитання.  Чи забезпечуєте ви студентів місцями проходження практики?

Відповідь.  Так. Ми забезпечуємо усіх студентів місцями проходження практики. Студенти також мають можливість пройти практику на тих підприємствах, організаціях, установах, які вони самі запропонують.

Запитання.  Де проходять  практику ваші студенти?

Відповідь.  На різних підприємствах, в організаціях, установах державних, приватних та комунальних. Наведемо лише деякі з них:

·        Міністерство фінансів України;

·        Міністерство праці і соціальної політики України;

·        Федерація профспілок України;

·        Інститут соціології НАН України;

·        Рада з вивчення продуктивних сил України;

·        Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів;

·        Київський міський апеляційний суд;

·        Господарський суд м. Києва;

·        Київська молодіжна біржа праці;

·        ВАТ «Райффайзенбанк АВАЛЬ»;

·        Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод;

·        Фармацевтична компанія «ФАРМАК»;

·        Київське об’єднання  «Соціотерапія»;

·        Науково-виробниче об’єднання «Практика»…

Запитання.  Які форми співробітництва практикуєте ви з іноземними вищими навчальними закладами?

Відповідь.  Академія є одним із засновників Міжнародної асоціації навчальних та наукових закладів з підготовки кадрів для соціально-трудової сфери, до якої входять Академія праці і соціальних відносин (м. Москва), Санкт-Петербургський Гуманітарний університет профспілок, Міжнародний інститут соціальних і трудових відносин (м. Мінськ), Азербайджанська Академія праці і соціальних відносин, Харківський соціально-економічний інститут. Кожного року наша Академія та інші заклади Асоціації проводять міжнародні наукові студентські конференції, у яких беруть участь зокрема і наші студенти. Крім того досягнуті домовленості про обмін студентами для короткострокового навчання студентів ( один місяць – семестр) у партнерських навчальних закладах.

Запитання.  Чи можемо ми бути впевненими, що після закінчення Академії наші діти знайдуть достойне місце роботи?

Відповідь.  Конкурентоспроможність фахівця залежить насамперед від якості освіти, яку він отримав. А якість формується викладацьким складом та умовами навчання. До викладацької діяльності ми залучаємо найкращих викладачів. Є серед них і досить відомі люди в Україні. Це Міністр фінансів України, доктор економічних наук, професор В.М. Пинзеник, заступник Голови Федерації профспілок України Г.В. Осовий. Для студентів в Академії створені гарні умови для навчання: одна з найкращих бібліотек Києва, достатня кількість підключених до Інтернет комп’ютерних класів, затишні та чисті аудиторії, сучасні технології навчання. Не дарма Академія посіла перше місце серед недержавних вищих навчальних закладів у минулорічному рейтингу, який проводило Міністерство освіти і науки України.

     Рівень освіти, яку отримують наші студенти, дозволяють їм без проблем працевлаштовуватись за фахом. Цьому сприяє також цілеспрямований відбір адміністрацією баз практик. Починаючи уже з третього курсу студенти працевлаштовуються спочатку тимчасово чи з неповною занятістю, а потім – на постійні місця роботи. Опитування роботодавців, де працюють наші випускники, виявило їх задоволення рівнем підготовки фахівців. Багато відомих банків,  виробничих підприємств, інших організацій цілеспрямовано звертаються до нас з проханням направити випускників до них на роботу. Це є найвищою оцінкою нашої роботи.

Запитання.  Чи є в Академії військова кафедра?

ВідповідьАкадемія не має військової кафедри. Проте наш навчальний заклад уклав договір із військовим інститутом Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відповідно до якого юнаки проходять там підготовку за військовими спеціальностями  за додаткову оплату. Після такої підготовки їм присвоюється військове звання офіцера запасу і вони звільняються від служби у Збройних силах України

Фотосесія